top of page

Ankara Saç Ekim Merkezi

DSC_8466_edited.jpg

Egemen GÜDÜL

Saç Ekim Koordinatörü

Ankara Saç Ekimi

Ankara saç ekimi merkezleri ve doktorları hakkında sıkça detaylar merak ediliyor. Özellikle de Ankara’da saç ektirmek isteyen kişiler en iyi merkezleri ve doktorları araştırıyor. Saç ekim işlemlerinde bildiğiniz üzere doktor seçimi en belirleyici faktördür. İşlemin başarılı sonuçlar sunması ve kalıcılığı tercih edeceğiniz doktorun tecrübesine bağlıdır. Bu içeriğimizde sizler için saç ekimine ilişkin ihtiyacınız olabilecek her türlü ayrıntıyı ele aldık. İyi bir doktor seçimi yapmak istiyorsanız sizde tavsiyelerimizi göz önünde bulundurabilir ve başarılı bir işlem sonucunda sağlıklı bir saç yapısına sahip olabilirsiniz

Bu yazımızda Ankara saç ekimi işlemlerine ilişkin merak ettiğiniz tüm detayları kaleme aldık. Saçlarınızda kalıcı bir kellik durumu, yoğun dökülmeler varsa ve saç ekimi yaptırmak istiyorsanız içeriğimizde yer alan bilgilerden faydalanabilirsiniz. Saç ekim işlemi nedir? Nasıl uygulanır? Kimlere uygulanır? Fiyatları nedir tarzındaki aklınıza takılan tüm soruların detaylı yanıtlarını için hemen içeriğimizin devamını incelemeniz yeterli olacaktır. Başarılı bir işlem için doktor seçimi oldukça önemlidir. Bu noktada sizlere son teknoloji ekipmanlarımız ile profesyonel bir hizmet sunarız.

Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimi işlemleri, son dönemde büyük bir popülerlik kazanmıştır. Eskiden beri uygulanan çeşitli yöntemler ile kişilerin sağlıklı ve gür saçlara kavuşmasını sağlayan tıbbi uygulamalar olduğunu söylemek mümkündür. Ancak tıp ve teknolojinin geliştiği günümüzde yeni metotların geliştirilmesiyle daha etkin ve başarılı sonuçlar kaydediliyor.

Sizlere Ankara saç ekimi alanında hizmet verirken önceliğimiz her zaman sağlığınız ve elbette nasıl bir görünüme kavuşmak istediğinizdir. Kadın erkek tüm hastalara uygulama yapan uzman doktorumuz başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Detaylara geçmeden önce kısaca saç ekim işlemi nedir sorusunu tanımlayalım:

 • Saç ekimi: Saç köklerinin aktifliğini yitirmesi sonucunda saçsız kalan alanlara yeni saç köklerinin mikro cerrahi işlemlerle nakledilmesidir.

Saç ekimi işlemlerinde kullanılan birden fazla yöntem bulunuyor. Bu yöntemler her geçen gün daha da gelişerek etki ve başarı oranının artmasını sağlıyor. İçeriğimizin devamında sıkça tercih edilen saç ekim yöntemleri ve ayrıntıları da yer alıyor.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimi nasıl yapılır sorusu işlemi yaptırmak isteyen her hasta tarafından ilk araştırılan sorudur. Bu noktada saç ekim işlemleri uygulama yöntemlerine göre farklı adımlardan oluşuyor. Fakat genel hatlarıyla her yöntemde saç ekim sonuçları ve etkileri benzerlik gösteriyor. Ankara saç ekimi alanında etkili bir hizmetten yararlanmak için öncelikle uzman bir doktorla çalışmaya özen göstermelisiniz. Unutmayın ki doktor seçimi elde edeceğiniz sonuçlar üzerinden en etkili unsurlardan birisidir. Bu noktada hem sağlığınız hem de görünümünüz açısından en ideal sonuçları elde etmek için kliniğimize gelerek uzman doktor desteğinden yararlanabilirsiniz.

FUE saç ekimi yönteminde hastanın uygunluğu analiz ediliyor. Eğer hastada yüksek tansiyon ya da diyabet gibi durumlar varsa işleme uygun görülmüyor. FUE yönteminde, donör bölge seçiliyor. Bu bölgeden sağlıklı kıl kökleri tek tek deriden ayrılarak alınıyor. Alınan bu kıl kökleri uygulama alanına yine tek tek naklediliyor. Bu yöntem ile kesin sonuçlar alınıyor.  Saç ekim genel işlemler aşağıdaki gibidir:

 • Öncelikle hastanın saç ekimine uygunluğu analiz edilir.

 • Bu aşamada bir dizi testler uygulanır. Testler sonucunda doktor uygunluğu analiz eder.

 • Bu aşamalardan sonra ise hastadaki donör bölgeler belirlenir. (Saç köklerinin alınacağı sağlıklı alan)

 • Ardından bu bölgelere anestezi uygulanarak hastanın ağrı hissetmesi önlenir.

 • Alınan sağlıklı kıl kökleri yine ağrısız bir şekilde ağrısız bölgeye nakledilerek işlem tamamlanır.

Profesyonel, acısız, ağrısız ve kesin sonuç veren saç ekimi işlemleri için siz de hemen kliniğimiz ile irtibata geçerek randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra irtibata geçerek aklınıza takılan soruların yanıtlarını da alabilirsiniz. Ankara saç ekimi merkezleri arasında sizde doğru seçimi yapmak istiyorsanız uzman doktorumuz ile görüşme sağlayabilir ve kendiniz için en uygun tedavi yöntemini tercih edebilirsiniz.

Saç Ekimi Yöntemleri Nelerdir?

İçeriğimizin başında da ifade ettiğimiz üzere saç ekiminde her geçen gün sektörel gelişmeler devam ediyor. Bu gelişimi takiben yeni saç ekimi yöntemleri açığa çıkıyor. Hem klasik hem de modern saç ekim yöntemleri global anlamda sıkça kullanılıyor. Ancak deneme yanılma neticesinde sıkça tercih edilen yöntem hala FUE olarak dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra sektörde uzmanların tercih ettiği diğer saç ekim yöntemleri ise şu şekilde sıralanabilir:

·FUE Yönetimi ile Saç Ekim İşlemi

Fue yöntemi, 200’li yıllara kadar en sık tercih edilen saç ekim yöntemiydi. Hatta ilk çıktığı dönemde oldukça talep görmüştür. Ancak artık bu yöntem çok tercih edilmiyor. Çünkü uygulama sonrasında kafa derisinde dikiş izleri kalıyor. Saç köklerinin alınması için atılan kesilerin dikilmesi sonucunda kalan bu izler hastaları oldukça rahatsız ediyor.

FUE Yöntemi ile Saç Ekimi İşlemi

Fue yöntemi dünya çapında hala en sık kullanılan teknik olarak dikkat çekiyor. Çünkü Fue saç ekim yöntemi cerrahi bir operasyon gerektirmiyor. Bunun yanı sıra alınan kökler sonucunda hiçbir iz bırakmıyor. Kliniğimizde Fue saç ekimi ile ağrısız ve etkili bir şekilde yeni bir imaja sahip olabilirsiniz.

Robotik FUE ile Saç Ekimi İşlemi

Son yıllarda ses getirmeyi başaran bir diğer saç ekimi yöntemi ise Robotik Fue olarak dikkat çekiyor. Dijitalleşen dünyada artık bilgisayarların ve yapay zekanın yapamayacağı hiçbir işlem kalmadı demek mümkündür. Öyle ki bu durum saç ekimi sektörüne de yansıyarak robotik ekim işlemlerinin geliştirilmesini sağladı. Robotik Fue yönteminde saç köklerinin alınmasını da nakledilmesini de hassas kolları olan bilgisayarlar yapıyor. Ancak bu uygulama oldukça yüksek fiyatlarla sunuluyor. Bu nedenle hastalar da uzmanlar da hala klasik Fue yöntemi ile ilerlemeyi tercih ediyor.

DHI Saç Ekimi İşlemi

DHI saç ekim yöntemi, kök alımı aşamasında kullanılmıyor. Alınan saç köklerinin nakledilmesi sırasında kullanılan bir yöntem olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda sektörde DHI yerine kalem yöntemi ya da Choi Yöntemi olarak da sıkça ifade ediliyor.

Safir Saç Ekimi İşlemi

Safir saç ekim işlemleri ise doğrudan safir elementi ile yapılıyor. Zaten adını da işlemde kullanılan bu elementten alıyor. Saç köklerinin alınmasında kullanılan cihazı safir içeriklidir. Ancak bu saç ekimi seçeneği de oldukça pahalıdır. Bu nedenle her hastaya bütçe anlamında hitap etmeyen bir seçenek olduğu için sıkça kullanılmıyor.

Ağrısız Saç Ekimi İşlemi

Saç ekimi işlemlerinde anestezi uygulandığı için genel olarak acısız ve ağrısızdır. Ancak nadir olmakla beraber hafif ağrılar hissedilebilir. Nitekim ağrısız saç ekimi işlemlerinde lokal anestezi uygulanmaya başladı. İğne ile dahi ağrı hissetmek istemeyen hastalar, ağrısız saç ekimi yöntemine başvurmayı tercih ediyor.

Ankara saç ekimi işlemlerinde ağrısız ve kesin sonuçlar almak istiyorsanız kesinlikle tercihinizi doğru doktordan yana yapmalısınız. Çünkü alanında uzmanlaşan ve global anlamda ses getirmeyi başaran profesyonel bir doktor, size istediğiniz sonuçları elde etme imkanı sunar. Üstelik bu süreçte sizin fikirlerinizi ve tercihlerinizi önemsediği gibi sağlıksal açıdan en iyi sonuçları da sağlar. Hemen kliniğimizden ön randevunuzu oluşturmak ve işlemler hakkında bilgi almak üzere irtibata geçebilirsiniz.

Saç Ekimi Sonrası Neler Yapılır?

Ankara saç ekimi işlemlerinden sonra hastalar ne gibi detaylara dikkat etmeleri gerektiğini de merak ediyor. Saç ekim işlemleri genel olarak oldukça hassas uygulamalardır. Bu nedenle de uygulamayı yapan doktorun işlem öncesi ve işlem sonrası direktiflerini mutlaka dikkate almak gerekiyor. Örneğin saç ekim işlemlerinden sonra banyo süreci, kabuklanma ve iyileşme süreçleri gibi her detay hakkında mutlaka doktorunuza danışarak hareket etmeye özen göstermeniz gerekiyor.

İşlem sonrasında yapacağınız yanlış bir uygulama köklerinizde bozulma olmasına ve dolayısıyla saçlarınızın yeniden oluşmasına engel olacaktır. Bu nedenle işlem sırasında mutlaka doktorunuz ile ayrıntılı bilgi alışverişinde bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Ankara saç ekimi merkezleri arasında profesyonel bir klinik arayışınız varsa uzman doktorumuz ile en doğru tedavi planını ortaya çıkarabilir ve saç ekiminde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Saç Ekimi Doktor Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankara saç ekimi işlemlerinin başarısı tercih edeceğiniz doktorun profesyonelliği ile doğrudan ilişkilidir. Bu nedenle de doktor ve saç ekimi merkezinde dikkate almanız gereken detaylar bulunuyor:

 • Saç ekim merkezinin yeterliliği ve sektördeki başarısı,

 • Saç ekim merkezinde hizmet veren doktorun alanındaki profesyonelliği,

 • Hangi saç ekim yönteminin kullanıldığı,

 • Kullanılacak yöntem detayları,

 • İşlemin başarısız sonuç vermesi halinde saç ekim merkezinin nasıl bir yol izleyeceği gibi hususlar tedavi öncesi ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktalardır. 

Bu ve benzeri ayrıntıları dikkate alarak doktor ve saç ekim merkezi seçiminizi en doğru şekilde yapabilirsiniz. Ankara saç ekimi yorumları ve ayrıntılarını net bir fikir elde edebilmeniz mümkündür. Kliniğimiz sizler için yukarıda sıralanan tüm kriterlere sahip olup bu süreçte doktor ve hasta ortak çalışmasını yürütür.

Ankara Saç Ekimi Doktorları

Ankara saç ekimi doktorları alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşurlar. Elbette aralarından deneyim ve profesyonellik bakımından daha yetkin olanları da vardır. İşte bu noktada saç ekimi tedavisinden başarılı bir sonuç elde etmek için işinizi şansa bırakmadan doğru doktor ile çalışmalısınız. Doğru doktor seçimi size pek çok açıdan avantaj sağlar. Gelin bu noktalara birlikte bakalım:

 • Saç ekim tedavisi öncesinde uzman bir doktor sizin için en doğru tedavi yöntemini belirler. Tedavi yönteminin seçilmesinde öncelik kişinin sağlığı olsa da sosyal hayat da dikkate alınması gereken bir faktör olarak karşımıza çıkar. Dolayısıyla doktor, tedavi yöntemini seçerken kişinin sosyal yaşantısını da dikkate almalıdır.

 • Saç ekimi, seanslar eşliğinde uygulanır. Bu süreçte çeşitli komplikasyonlarla karşılaşmanız olasıdır. Bu noktada uzman bir doktor, mevcut sorunu kontrollerini sırasında hızlı bir şekilde muayene eder ve sorunu giderici bir tedavi yöntemi ile tedaviyi sürdürür.

 • Saç ekimi, sadece seanslar sırasında dikkat edilmesi gereken bir tedavi değildir. Süreç boyunca özellikle baş bölgenizi iyi bir şekilde korumalı ve dış etkenlere karşı korumalısınız. Elbette banyo ve duş sırasında da neler yapacağınızı bilmeniz gerekiyor. Uzman bir doktor, tüm bu süreçlerde size gerekli bilgi akışını sağlar. Baş bölgenizi nasıl korumanız gerektiğinden yeni çıkan saçlarınızı nasıl yıkamanız gerektiğine kadar sizi bilgilendirir.

Sizde Ankara saç ekimi konusunda işinin uzmanı bir doktorla çalışmak istiyorsanız vakit kaybetmeden kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Saç Ekimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Saç ekimi işlemlerinden önce veya sonra pek çok kişinin aklına takılan bazı sorular bulunuyor. Bu soruların yanıtlarını da hızlıca bilmeyenler için aktaralım:

Saç ekimi kimlere uygulanır?

Saç ekimi kadın ya da erkek tüm hastalara uygulanabilir. Ancak hastanın uygunluğu doktor tarafından testlerle analiz edilmelidir. Örneğin yüksek tansiyon ya da diyabet sorunu olan hastalara saç ekim işlemi yapılması uygun görülmüyor.

Saç ekimi işleminde ağrı olur mu?

Saç ekimi işlemlerinde genelde hiçbir ağrı olmaz. Çünkü işlemlerden önce hastaya anestezi uygulaması yapılır. Hastanın ağrı eşiğine bağlı olarak nadir de olsa bazen çok ince ağrılar hissedilebilir. Bu kişiden kişiye farklılık gösteriyor.

Saç ekimi yöntemi nasıl seçilir?

Saç ekimi yöntemine hastalar tek başına kendileri karar veremez. Çünkü öncelikle işlemi uygulayacak doktor tarafından hastanın analiz edilmesi gerekiyor. Her yöntem her hastada etkili olmayacağı için saç ekim yöntemine dair son kararı doktor vermelidir.

En iyi saç ekimi doktoru nasıl seçilir?

En iyi saç ekimi doktoru seçimi için detaylı bir analiz yapmanız gerekiyor. Türkiye’de hizmet veren doktorların hastalarına ait yorumlar size bu konuda fikir verebilir. Doktorun mesleki yaşamı, kariyeri ve kendi alanındaki başarı hikayelerini takip ederek en doğru doktoru bulabilirsiniz.

En iyi Ankara saç ekimi doktoru kimdir?

En iyi Ankara saç ekimi doktoru tercihinizde hasta yorumları size yardımcı olacaktır. Ankara’da yer alan saç ekim merkezlerinde daha evvel saç ekim işlemi yaptıran hastaların yorumları size doğru doktor seçimi noktasında yardımcı olacaktır.

Saç ekimi kalıcı mıdır?

Saç ekimi işlemleri ne kadar kalıcı ya da kalıcı mıdır gibi sorular da hastalar tarafından sıkça merak ediliyor. Normal şartlarda uygulanan saç ekim işlemleri kalıcı sonuçlar verir. Ömür boyu etkisi sürer. Ancak bu işlemin uygulanma biçimi ve başarısı ile doğrudan ilişkilidir. Örneğin alanında uzman olmayan bir doktor tarafından işlem yapılması başarısız sonuçlar almanıza neden olabilir. Yani işlemin kalıcılığı da doktorunuzun ne kadar başarılı olduğu ile doğrudan ilişkilidir.

Saç ekiminde yaş sınırlaması var mıdır?

Saç ekimi işlemlerinde genel geçer bir yaş sınırlaması bulunuyor. Genel olarak 20 ile 65 yaş aralığındaki kadın ya da erkek hastalara uygulanabilir. Ancak pek çok doktor saç dökülmesinin kronikleşmediği ve 30’lu yaşlarda daha uygun olduğunu ifade ediyor. Yaş kriteri de hastanın genel olarak testlerinden ve analizlerden sonra netlik kazanıyor.

Saç ekiminde anestezi uygulanır mı?

Tüm saç ekim işlemlerinde hastanın ağrı hissetmesini önlemek için anestezi uygulaması yapılır. Böylece hastalar ağrısız ya da olabildiğince acısız işlem yaptırmış olur. Ancak bu durum da hastanın ağrı eşiğine göre bazen farklılık gösterebilir. Örnek vermek gerekirse bazı hastalarda anestezi uygulamasına rağmen ağrı eşikleri yüksek olduğu için ufak sızılar hissedildiği görülebiliyor. Ancak bunların hiçbiri dayanılmaz ağrılar değildir.

Ne kadar saç ektirmek gerekiyor?

Saçlarınıza ne kadar saç ekilmesi gerektiğine foliküler ünite sayısı kapsamında karar verilir. Ortalama bir rakam değil de net bir rakam istiyorsanız buna doktor analizi sonucunda karar veriliyor.

Saç ekiminde hasta bayıltılır mı?

Saç ekimi işlemlerinin hiçbirinde hastanın bayıltılması söz konusu değildir. Çünkü hastaya genel anestezi değil lokal anestezi uygulaması yapılır. Bu da sadece işlem yapılacak bölgenin uyuşturulmasını sağlar.

Ankara saç ekimi merkezleri arasında sizde yukarıda saydığımız kriterler doğrultusunda kendiniz için en uygun doktoru seçebilirsiniz. Unutmayınız ki çalıştığınız doktor, elde edeceğiniz sonuçlar üzerinden etkili bir faktördür. Ayrıca süreci daha sağlıklı ve rahat geçirmek için de güven duyabileceğiniz bir doktor tercihinde bulunmalısınız. Daha fazla bilgi almak ve uzman doktor kontrolünde başarılı saç ekimi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir ya da kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Saç dökülmesi yaşayan ve saç ektirmek isteyen danışanlarımız için Ankara’nın en iyi saç ekim merkezi Hair Clinic Ankara kliniğimizde Egemen GÜDÜL koordinatörlüğünde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

 

Hair Clinic Ankara

Ankara'nın saç ekim sektöründe en önde gelen merkezimiz, sizlere sağlıklı ve doğal saç ekim yöntemleri sunuyor. Özellikle doğallığa ve sosyal yaşama çabuk uyumu hedeflediğimiz merkezimizden ücretsiz randevu alarak saç ekim aşaması ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.

 

Profesyonel ekibimiz ve her türlü imkana sahip kliniğimiz süreç boyunca size konforlu ve rahat bir ortam sunuyor. İlk randevu aşamasından sonra son sürece kadar her zaman yanınızda olan Hair Clinic Ankara, sizi her zaman her konuda destekleyecektir. Sağlıklı bir saç ekimi için gereken her şey kalitemizin güvencesi altında gerçekleşir.

 

Ankara’nın En İyi Saç Ekim Merkezi

Hair Clinic Ankara çatısı altında Egemen GÜDÜL koordinatörlüğünde sunduğumuz saç ekim hizmeti size saç ekimi konusunda en sağlıklı ve en doğal deneyimi sunuyor. Bu amaçla kliniğimizde her türlü hijyenik ortamı sağlıyor, profesyonel ekibimiz ile konforu ve rahatlığı sizlere açıyoruz. 

 

Sektörde yer alan bir çok kliniğin aksine sizleri müşteri değil, sosyal hayata yeniden kazandırılan ve kendisine güven verecek bir değişim içine girmeye hazırlanan bir birey olarak görüyoruz. Bu nedenle ilk önceliğimiz olan doğallığı ve estetik bir görünümü size sunarak en kısa sürede sağlığınıza kavuşmanız için adımlar atıyoruz.

Ankara Saç Ekim Merkezi

Ankara saç ekim merkezi denilince akla gelen ve Ankara'nın en iyi saç ekim merkezi Hair Clinic Ankara, sizlere profesyonel bir hizmet sunuyor. Alanında uzman kadrosu ve 14 yıllık tecrübesiyle saç ektirmek isteyen danışanlarımızda Ankara Çukurambar semtinde güvenilir saç ekim imkanları sunuyor.

Ankara Saç Ekim Yorumları

Hair Clinic Ankara kliniğimizde işleme geren tüm danışanlarımız olumlu sonuçlar ile mutlu ayrılıyor. Saç ektiren danışanlarımız vermiş olduğu yorumlar ile işimizi ne kadar özveri ve inançla yaptığımızın göstergesidir. Yüzlerce saç ektiren insanların mutlu sonuçlarını ve mutlu fotoğraflarını buradan inceleyebilirsiniz.

Saç Ekim Öncesi Süreç

Saç dökülmesi için kullanılan losyon veya ilaçlar varsa, operasyondan 1 hafta önce bu ürünlerin kullanımı bırakılmalıdır. Operasyondan 3-4 gün önce alkol ve sigara kullanımı kesilmelidir. Saçlar operasyon öncesinde boyatılmamalıdır. Uzmanımızın görüşü dışında saçlar tıraş edilmemelidir.

Saç Ekim Sonrası Süreç

Saç ekiminden sonra 7-10 gün içinde ekilen yerdeki kabuklar tamamen dökülür ve ekim alanı iyileşir. Bu kabuklarla beraber ekim yapılan saçlar da dökülmeye başlar. Böylece 15 gün ila 1 ay içinde hasta ekim öncesi olan ilk görünümüne döner. Daha sonraki dönemde her ay çıkacak olan yeni saçlar için yüzde 10'luk bir artış olur ve ekilen saçların yüzde 90'ı ekim gününden itibaren 9'uncu ayda ortaya çıkar.

Acısız - Ağrısız Saç Ekimi

Şimdi Ücretsiz Arayın ve Randevu Alın!

Saç Ekimi

FUE
Saç Ekimi

22.jpg
 • Dünyada ve Türkiye'de en çok uygulan yöntemdir.

 • Enseden alınan saç foleküllerinin ekim yapılacak alana nakil edilmesi işlemidir.

 • Ağrısız, operasyon süresi 6-8 saat, 3. günde kişi sosyal hayatına rahatlıkla dönebilir.

 • 1 hafta içiresinde saçlar 2 numara saç görünümüne kavuşur.

Nano FUE Lateral Slit
Tekniği

yabancilarin-sac-ekimi-icin-ugrak-yeri-turkiye-5565105_1681_o.png
 • Normal FUE yönteminin aksine açılan kanallar 2 katı küçüklüktedir.

 • Çok daha sık saç ekimi imkanı tanır.

 • Kesinlikle hiç bir şekilde iz ve belirti kalmaz.

 • Çok hızlı şekilde iyileşme sağlanır.

 • Doğal saç ekimindeki en etkili tekniktir.

DHI
Saç Ekimi

kalemle-sac-ekimi-choi-implanter-nedir.jpg
 • DHI Saç Ekimi (Direct Hair Implantation) "Doğrudan Saç Ekimi" anlamına gelir.

 • Bu yöntemde alınan greftler, choi kalemlerine yerleştirilerek direkt olarak ekim alanına enjekte edilir.

 • Genellikle ön hat ve sıklaştırma ihtiyacı duyulan küçük alanlarda tercih edilir.

 • Saçlar kesilmeden uygulanan yöntemdir.

tecrube

15 Yıllık Tecrübe

Egemen GÜDÜL'ün 15 yıllık deneyim ve tecrübesi ile kusursuz hizmet.

profesyonel-ekip

Profesyonel Ekip

Profesyonel ekibimiz ile sizler için en iyi deneyimi sunuyoruz.

memnuniyet

%100  Memnuniyet

%100 memnuniyet anlayışımız ile güven ve kaliteyi bir arada tutuyoruz.

bottom of page